Praha
15 listopadu 2023
Kongresový Sál
Show gruzinská legenda

"Georgian Legend" sestala jednou z nejúžasnějších hudebních a choreografických show využívajících špičkové technologie. Podle celosvětového tisku svým rozsahem a dramaturgií překonává vůdce žánru, jako je taneční show "Lord of the Dance". Gruzínští umělci sklidili ovace ve stoje v Německu, Švédsku, Anglii, USA, Japonsku, Kanadě, Číně, ve více než 50 zemích na všech kontinentech.

"... Toto je výkon na celý život! Každý by to mělvidět alespoň jednou v životě!"- tak francouzské vydání Le Figaro hovoří o "Georgian Legend". Reportéři New York Post věří, že každá show sestává skutečnou odměnou pro publikum. Gruzínské tance nemají obdoby. Tradičně, soudě podle pohybů a držení těla Tančícího Gruzínce, se rodina mohla rozhodnout, zda by se s ním jejich dcera měla oženit nebo ne.

vstupenka
GRUZÍNSKÉ TANCE NEMAJÍ OBDOBY

Tanec na prstech, točení na kolenou je skvělé umění. Aženy... Už jste někdy viděli, jak Gruzínské ženy klouzají po jevišti - jakolabutě na vodní hladině. "Musíte se narodit gruzínsky, abyste mohli takhletančit," vysvětlují sami tanečníci. Představení je plné lásky k jejich vlasti, v hudbě, písních a tanci je vše ztělesněno: poryv větru, bití bubnů, nádherné ticho hor, radostné šelest horských potoků…


Zapletení zápletek a událostí, dovedně ztělesněnýchna jevišti, báječné scenérie a kostýmy, nejvyšší úroveň světelných a zvukových efektů proměňují "Georgian Legend" v triumf kavkazské kultury nasvětové scéně.

vstupenka
Praha
15 listopadu 2023
Kongresový Sál